poniedziałek, 8 lipca 2013

Post organizacyjny

Szanowni Goście, jako iż ponieważ godzina ZERO zbliża się nieuchronnie, pozwólcie na uporządkowanie pewnych faktów.


Wszystkich przyjezdnych zapraszamy już od godziny 12:00 - 13 lipca 2013 do Domu Gościnnego Ha-Gen (Szczurawice 22, 63-440 Raszków, w Szczurach w lewo jeśli jedziecie od Ostrowa Wielkopolskiego, jeśli od Poznania to w prawo, aż za przejazd kolejowy).
W razie problemów z dojazdem, ewentualnym odebraniem z dworca, tudzież innego rodzaju informacjami topograficznymi prosimy o telefon do p. Piotra 608 88 43 77 (prywatnie brata Agnieszki).
W samym zajeździe zaś prosimy o kierowanie w następującym porządku (pokoje gościnne będą zawierały na drzwiach wizytówki):
  1. Państwo Pańtakowie, Pankowscy, Nowiccy oraz Wujek Stanisław Chrzanowski proszeni są o udanie się schodami na górę po czym skręcenie w prawo.
  2. Państwo Zkosmosu vel Durlakowie, Daniszewscy, Olszewscy, Senk, Fedurek, Wernio oraz Pani Gortych, a także Panowie Sekuła, Prugar i Biń proszeni są o zajmowanie pokoi na dole po lewej stronie od frontu budynku
W pokojach będzie można się spokojnie wykąpać, wyprasować oraz odpocząć po podróży.
Kontaktem na miejscu jest kierownik obiektu - p. Roman.
Ponadto informujemy iż przed wyjazdem w niedzielne popołudnie planowany jest śniadanio-obiad o godzinie 13.00.

P.S. Jeśli są osoby, które otrzymały zawiadomienia o ślubie oraz wybierają się na niego, prosimy dajcie znać, po przejechaniu miliona kilometrów obiad Wam się należy - tylko żebyśmy wcześniej wiedzieli.

DO ZOBACZENIA W SOBOTĘ :D 

BĘDZIE, BĘDZIE ZABAWA, BĘDZIE SIĘ DZIAŁO
I ZNOWU NOCY BĘDZIE MAŁO
:D

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz