poniedziałek, 11 lutego 2013

OGOŁOSZENIE ZWYCIEZCÓW :P

Drodzy czytelnicy! Okazuje się, że jak żadne z nas nie pisze to żadne, ale jak już nas najdzie to jesteście uraczeni dwoma postami jednego dnia. Zapraszam na ogłoszenie wyników konkursu.


Co do wyboru majonezu nie będzie szumnych deklaracji, niech zwycięży najsmaczniejszy i tyle.

Zaś co do konkursu, z niekłamaną przyjemnością i zaszczytem ogłaszam wszem i wobec, iż zwycięzcą został Pan GRACJAN GAWARA z Rembertowa. Gratulujemy. Panie Gracjanie prosimy o kontakt mailowy celem podania adresu do wysyłki nagrody. A prawidłową odpowiedzią jest EREC IZRAEL czyli Ziemia Święta. Zdaję sobie sprawę, że podpowiedź nie była oczywista, ale musiałem Was trochę powodzić po manowcach :P
Żeby było śmieszniej moja mama zgadła bez żadnych podpowiedzi, ale nie chciało jej się maila wysłać, zaś Hultaj Biniu, jako, że mu kiedyś zdradziłem rozwiązanie wycofał się z udziału w konkursie i otrzymuje nagrodę fair play. Wszystkim biorącym udział w konkursie winszujemy i zapraszamy do śledzenia naszego blogu, ponieważ to nie koniec konkursowych atrakcji.


1 komentarz:

  1. w moim przypadku ponadprogramowo zgadł kolega z pracy i wystarczyło mu stwierdzenie, że będzie to miejsce symboliczne :)
    także:
    Don't you see, it's not about the land or the sea
    Not the country but the dwelling of his majesty :)

    OdpowiedzUsuń